Обчисліть: 20 - (5,346 + 7,664 - 2,946)


Ответы на вопрос

Отвечает Романчук Диана.

Починаємо з виразу у дужках:

5,346 + 7,664 - 2,946 = 10,064

Тепер замінимо цей вираз на його значення та вирішимо віднімання:

20 - 10,064 = -10,044

Отже, відповідь: -10,044.

Отвечает Еронин Даниил.

Ответ:

-10,044

Пошаговое объяснение:

20 - (5,346 + 7,664 - 2,946) = 20 - 10,064 = -10,044