6m+12n-5m-4n Якщо n=3/8 a m=7


Ответы на вопрос

Отвечает Искендерова Эмилия.

Ответ:

7/2

Пошаговое объяснение:

Підставляємо значення n та m у вираз і зводимо подібні доданки:

6m + 12n - 5m - 4n = 6(7) + 12(3/8) - 5(7) - 4(3/8)

= 42 + 27/2 - 35 - 3/2

= 7/2

Отже, при n=3/8 та m=7, вираз 6m+12n-5m-4n має значення 7/2.