Двома косарками за 4 год скосили траву з площі 24 га. За скільки годин скосить траву одна косарка з

площі 138 га?

Ответы на вопрос

Отвечает Сундеева Аня.

1) 24:4=6 (га) дві косарки за 1 годину
2) 6:2=3 (га) одна косарка за 1 годину
3)138:3=46(год) 
Відповідь: за 46 годин скосить траву одна косарка з площі 138га.