Тетянка зібрала яблук в 2 рази більше, ніж Андрійко. Скільки яблук зібрав Андрійко, якщо у нього

виявилося на 34 яблук менше?

Ответы на вопрос

Отвечает Тян Алина.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Нехай Андрійко зібрав х яблук. Тоді Тетянка зібрала 2 * х яблук.

За умовою задачі, у Андрійка на 34 яблука менше, тобто:

2 * х = х + 34

Розв'язуємо це рівняння:

2 * х - х = 34

х = 34

Отже, Андрійко зібрав 34 яблука. А Тетянка зібрала в 2 рази більше, тобто 2 * 34 = 68 яблук.