X ^ 2 > 16 - розв'язати нерівність​


Ответы на вопрос

Отвечает Жуковский Серёжа.

Ответ:

Пошаговое объяснение:


Отвечает Кучин Егор.

x^2 - 16 = (x + 4)(x - 4) = 0

Тому, x = -4 або x = 4.

Ці точки ділять числову пряму на три інтервали: (-∞, -4), (-4, 4), та (4, +∞). Якщо x^2 > 16, то значення x має лежати на інтервалах (-∞, -4) та (4, +∞):

x < -4 або x > 4

Отже, розв'язок нерівності x^2 > 16 складається з двох інтервалів: (-∞, -4) та (4, +∞).