Обчисліть кількість речовини натрій оксиду що вступить у реакцію з водою масою 20 г​


Ответы на вопрос

Отвечает Осипова Елизавета.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

m(H2O) = 20 г​

Найти: n(Na2O) - ?

Складемо РХР:

                     20 г

Na2O     +    H2O    →    2 NaOH

n= 1 моль    n = 1 моль

М(Н2О) = 1 * 2 + 16 = 18 г/моль

n(Н2О) = m(H2O)/М(Н2О) = 20/18 = 1,111 моль

З РХР бачимо, що n(Na2O) : n(Н2О)  = 1 : 1 звідси маємо

n(Na2O) = n(Н2О) = 1,111 моль