Відстань від Донецька до Дніпра - 252 км. Відстань від Дніпра до Тернополя на 625 км більша. Яка

відстань від Донецька до Теронополя через Дніпро?

Ответы на вопрос

Отвечает Чувальская Настя.

Дано:                                                                |

Донецьк - Дніпро - 252 км.                          |

Дніпро - Тернопіль - на 625 км. більша.   |

__________________________________

Донецьк - Тернопіль - ?

                                          Рішення:

1) 252 + 625 = 877 (км) - відстань від Дніпра до Тернополя.

2) 877 + 252 = 1129 (км).

Відповідь:  1129 км відстань від Донецька до Тернополя через Дніпро.

Отвечает Беляев Сергей.

Пошаговое объяснение:

1) 252 + 625 = 877 (км) - расстояние от Днепра до Тернополя

2) 252 + 877 = 1129 (км) - расстояние от Донецка до Тернополя