1. Алмаста Баяннан 5 есе артық асық бар . Саянның асығы Баяндыкінен 4-еуi кем. Үшеуінде барлығы 45

асық болса, әрқайсысында асық нешеуден ?​

Ответы на вопрос

Отвечает Алисейко Полина.

Ответ:

Алмаста 35   Баянда 7   Саянда 3

Пошаговое объяснение:

Алмаста x

Баянда y

Саянда c

x=5y                          

c=y-4                    =>  5y+y+y-4=45            7y=49    y=7  =>

x+y+c=45

=> x=5y=5*7=35    

    c=y-4=7-4=3