Вартість 1 кг печива 25 грн. Скільки коштує 1 1/5 кг печіва?


Ответы на вопрос

Отвечает Сащеко Соня.

Відповідь:

30 грн.

Покрокове пояснення:

1 кг. - 25 грн.

1,2 кг. - Х грн.

Складаємо пропорцію:

25 / 1 = Х / 1,2

Х = 25 / 1 × 1,2 = 30 грн.