528. 1) Машини почали рухатися одночасно з однiєї точки в одному напрямі. Яка буде відстань між

ними через год? 2 год? 7 год? 1 80 км/год THUNS 70 км/год 2) Велосипедисти почали рух одночасно назустріч один одному. На скільки кілометрів наблизяться вони один до одного за 1 год? 2 год? 4 год? 11 км/год 13 км/год​

Ответы на вопрос

Отвечает Лабузов Костя.

я не уверен что правильно но вышло вот так:

1)

80 - 70 = 10 км/год разница в скорости

10 * 1 = 10 км за 1 год

10 * 2 = 20 км за 2 год

10 *7=70 км за 7 год

2)

11 + 13 = 14 км/ год скорость сближения

14 *1 =14 км за 1 год

14*2=28 км за 2 год

14*4=56 км за 4 год

1 0