Бічна сторона рівнобедреного трикутника дорівнює 10см,периметр дорівнює 40см знайти основу


Ответы на вопрос

Отвечает Verner Karina.

Назвемо трикутник ABC

Так як це рівнобедрений трикутник, то і дві бічні сторони дорівнюють одна одній AB=BC=10

Pabc=2AB+AC

40=2*10+AC

40=20+AC

AC=20см

Отвечает Троицкая Маша.

Ответ:

40-(10+10)=20 см

Пошаговое объяснение:

Если 1 сторона =10, то 2 сторона тоже =10, т.к. треугольник равнобедренный, тогда основание равно 40-(10+10)=20 см