На склад Привезли 42 ящики у кожному З яких по 25 Яблук і 54 ящики у кожному з яких по по 32 кг

яблук склади числовий вираз для обчислення маси Всіх завезених яблук та знайди його значення

Ответы на вопрос

Отвечает Мергенева Ангелина.

Ответ:

Складаємо і розв'язуємо вираз:

  1. 25х42 + 32х54 = 1о5о + 1728 = 2778 (кг) - маса всіх завезених яблук.

Пошаговое объяснение:

Натисніть "краща відповідь". Дякую!