Відстань між містом і селом 180 км. Автомобіль подолав її зі швидкістю 90 км/год, а автобус – зі

швидкістю 60 км/год. На скільки годин менше у дорозі був автомобіль, ніж автобус?​

Ответы на вопрос

Отвечает Званкович Евгения.
180:90=2 (год) - автомобіль був у дорозі 2 години
180:60=3 (год) - автобус був у дорозі 3 години
3-2=1 (год)
Відповідь: на 1 годину менше був автомобіль в дорозі, ніж автобус