З міста у протилежних напрямках одночасно виїхали два автомобілі швидкість одного з них 54 км на

годину а швидкість іншого на 14 км год менше яка відстань буде між ними через дві години Пж срочнооо

Ответы на вопрос

Отвечает Акрамов Рафаэль.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

V = S/t

S = Vt = 54-14 * 2 = 40*2 = 80 км