18 робітників виконують деяке завдання за 5 днів. За який час виконають це завдання 6 робітників,

працюючи з тією самою продуктивністю праці

Ответы на вопрос

Отвечает Росьянский Андрей.

Пошаговое объяснение:

18 рабочих = 5 дней

6 рабочих = х дней

18/6 = х/5

6 * х = 18 * 5

6х = 90

х = 90 : 6

х = 15

За 15 дней выполнят всю работу 6 рабочих