Велосипедистка їхала 2 год до обіду і 3 год після обі- ду, увесь час зі сталою швидкістю. Усього

вона подо- лала 85 км. Знайди швидкість велосипедистки.

Ответы на вопрос

Отвечает Дерябин Богдан.

Відповідь: 17км/год

Покрокове пояснення:

1) 2+3=5(год) - всього часу їхала велосипедистка;
2) 85:5=17(км/год) - швидкість велосипедистки

Отвечает Сальманова Руслана.

Ответ:

17км/год

Пошаговое объяснение:

2+3=5год-весь час

85:5=17км/год-швидкість велосипедистки

Відповідь: 17км/год швидкість велосипедистки

(надеюсь правильно)