Помогите пожалуйста Ціна товару що коштував 450 грн знизилася до 400грн.На скільки відсотків

знизилась ціна товару? даю 40 балов ​

Ответы на вопрос

Отвечает Кодубовский Гордей.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

450 грн  - 100%

400 грн  - х %

х = 400 * 100% : 450 = 88,(8)%

100% - 88,(8)% = 11,(2)% на стільки відсотків знизилась ціна товару