Міркування : необхідно знайти число яке буде кратним для чисел 6, 8, 9. Таким числом є число 72,

оскільки воно найменше з натуральних чисел, які діляться на числа 6; 8 і 9 без остачі.

Ответы на вопрос

Отвечает Уманец Алиночка.

Ответ:

72

Пошаговое объяснение:

Наименьшее общее кратное чисел 6; 8; 9

НОК (6; 8; 9) = 72

6 = 2 * 3

8 = 2 * 2 * 2

9 = 3 * 3

НОК (6; 8; 9) = 3 * 3 * 2 * 2 * 2 = 72