Обчисліть кількість речовини HJ об`ємом 78,4 л.


Ответы на вопрос

Отвечает Родикова Надежда.

Дано:

V(HI) = 78,4 л

Знайти:

n(HI) - ?

Рішення:

1) n(HI) = V(HI) / Vm = 78,4 / 22,4 = 3,5 моль.

Відповідь: Кількість речовини HI становить 3,5 моль.