№4. До сплаву масою 1050г, що містить 40 % олова, до- дали 130 г олова. Яким став відсотковий вміст

олова в новому сплаві? Відповідь округліть до цілих​

Ответы на вопрос

Отвечает Руда Марія.

Ответ:  47%

Пошаговое объяснение:

Было 1050*0.4=420 г олова.

Стало 420+130=550 г олова и 1050+130=1180 г сплава.

Процентное содержание олова в сплаве:  550/1180*100%≈47%