Знайдіть радіус кола і площу круга якого довжина дорівнює 30,4 см​


Ответы на вопрос

Отвечает Nurmamedova Emiliya.

Ответ: r=4,84 см; S=73,57 см²

Пошаговое объяснение: С(довжина кола)=2πr⇒r=C/2π; r=30,4/2*3,14=30,4/6,28≈4,84 см

S=πr²; S=3,14*(4,84)²=3,14*23,43≈73,57 см²