Записати канонічне рівняння еліпса, в якого відстані від фокуса до кінців великої осі дорівнюють

1і9 ​

Ответы на вопрос

Отвечает Жангирханов Сагындык.

Ответ:

\frac{x^2}{25} +\frac{y^2}{9} =1.

Пошаговое объяснение:

посмотрите предложенный вариант; необходимо было найти числа а и b.