У коробці 18 карток пронумеровані числами від 1 до 18. З коробки взяли навмання одну картку Яка

ймовірність того що на ній написане непарне число P(A)=​

Ответы на вопрос

Отвечает Довг Миша.

Пошаговое объяснение:

усього подій 18 (кількість карток)

непарних чисел: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 - 9 подій, що сприяють вибору непарної карточки

Р(А)=9/18=1/2