5x + 2(3-x) = 3(5-2x) - 1​


Ответы на вопрос

Отвечает Ермолаева Аполлинария.

Ответ: х=8/9 (дріб) або х=0.8

Пошаговое объяснение:

Зводимо подібні доданки
5х+6-2х=15-6х-1

Переносимо доданки
3х+6=14-6х

Зводимо подібні доданки
3х+6х=14-6

Розділяємо обидві частини
9х=8
і все