Знайдіть значення похідної функції f(x)=(x^2-1)x^3 в точці x0=-1 Будь ласка!!!


Ответы на вопрос

Отвечает Унанян Егор.

Правило: (u*v)'=u'v+uv'

f(x)=((x^2-1)x^3)'=(x^2-1)'*x^3+(x^3)'*(x^2-1)=2x*x^3+3x^2*(x^2-1)=5x^4-3x^2.\\f(x_{0})=f(-1)=5*(-1)^4-3*(-1)^2=2.

Відповідь: 2.