Виразете у година 6 хв,20хв,5с,11с


Ответы на вопрос

Отвечает Пашкявичюс Герман.

Ответ: 1) \frac{6}{60} = \frac{1}{10}; 2) \frac{20}{60} = \frac{1}{3}; 3) \frac{5}{3600} = \frac{1}{720}; 4) \frac{11}{3600}.

Пошаговое объяснение: у годині 60 хвилин, або 3600 секунд, тому робимо дроби та скорочуємо