Знайдіть довжину кола радіус якого дорівнює 17п см


Ответы на вопрос

Отвечает Родионов Тимофей.

Ответ:

34×П² (см)

Пошаговое объяснение:

Щоб знайти довжину кола, потрібно застосувати формулу:

С=2×П×R=2×П×17П=34×П² (см)