((7,9-47,72):1,25+(6,7-17,28)):(0,38-0,108)×1,6-19,24 помогите пж


Ответы на вопрос

Отвечает Тащеров Слава.

Ответ:

-9728/406

Пошаговое объяснение:

Спочатку ми спростимо чисельник першого дробу шляхом віднімання та ділення:

    (7/9 - 47/72) = (-40/72) = (-5/9)

    Потім спростимо чисельник другого дробу шляхом віднімання і отримаємо:

    (6/7 - 17/28) = (-11/28)

    Далі спрощуємо чисельник третього дробу шляхом віднімання і отримуємо:

    (0,38 - 0,108) = 0,272

    Тепер ми можемо спростити весь вираз:

    ((-5/9): 1,25 + (-11/28)) : (0,272) * 1,6 - 19,24

    Далі ми спростимо перший дріб шляхом ділення

    ((-5/9): 1,25 + (-11/28)) = (-5/9) : (1,25 + (-11/28))

    Тепер ми можемо спростити другий дріб шляхом множення

    (-5/9) : (1,25 - 11/28) = (-5/9) : (7/28)

    Далі ми спростимо чисельник третього дробу шляхом множення

    (-5/9) : (7/28) = (-5 * 7) / (9 * 28) = -35/252

    Далі ми множимо останній дріб на останнє число

    -35/252 * 1,6 = -56/406

    І нарешті віднімаємо останнє число

    -56/406 - 19,24 = -56/406 - (9696/406) = -9728/406

Отже, остаточний спрощений вираз -9728/406