Прямокутний паралелепіпед виготовлений зі скла. Довжина його - 45 см, що на 5 см більше від ширини

і у 9 рази більше від висоти. Маса 1 см3 скла дорівнює 3 г. Знайти масу паралелепіпеда.​

Ответы на вопрос

Отвечает Валитова Адиля.

Ответ:

27 кг

Пошаговое объяснение:

Найдем объем прямоугольного параллелепипеда:

Длина (а) = 45 см

Ширина (в) = 45 - 5 = 40 см

Высота (с) = 45 : 9 = 5 см

V = а * в * с

V = 45 * 40 * 5 = 9000 см³

9000 * 3 = 27000г или 27кг - масса стеклянного