14 17 Зменшуване 7, різниця 14/17 Знайдіть від'ємник.срочно!​


Ответы на вопрос

Отвечает Наумова София.

Відповідь:

7- 14/17= 6+ 17/17- 14/17= 6(цілих) 3/17

Покрокове пояснення: