7. (2 бали). Обчисліть об'єм з ребром 10 см.​


Ответы на вопрос

Отвечает Резакова Лера.

Пошаговое объяснение:

Об'єм = 10 × 10 × 10 = 1000

Площа, куб має 6 сторін, тому 6 × 10 × 10 = 600

Відповідь. Об'єм 1000 дм в кубе.

Площа 600 дм в квадрате.

я незнаю это или нет, если нет, то