2 Використай переставний закон множення і знайди добутки чисел. 8*2= 9*2= 6*2= 7*2=​


Ответы на вопрос

Отвечает Власенко Александр.

Пошаговое объяснение:

8*2=16 9*2=18

6*2=12 7*2=14