Радіус кулі дорівнює 619 см. Знайдіть площу перерізу кулі площиною, віддаленою від центра кулі на

609 см.

Ответы на вопрос

Отвечает Суздалева Даша.

Ответ:Отже, площа перерізу кулі площиною, віддаленою від центра кулі на 609 см, дорівнює приблизно 314.16 см^2.

Пошаговое объяснение:Площа перерізу кулі площиною, віддаленою від центра кулі на 609 см, є круглою площиною з радіусом 609 см, оскільки вона знаходиться на відстані 609 см від центра кулі.

Радіус цього кола можна знайти, віднімайте від радіуса кулі відстань до площини перерізу:
r = 619 - 609 = 10 см

Тоді площа перерізу кулі дорівнює:
S = πr^2 = π(10 см)^2 ≈ 314.16 см^2