Розташуй дроби в порядку зростання (зверху повинно стояти най бiльший дріб, знизу найменший).

11/18 3/18 5/18 15/18 2/18 7/18

Ответы на вопрос

Отвечает Гагарин Роман.

Відповідь:

Покрокове пояснення:
Серед дробів з однаковими знаменниками більший той дріб, чисельник якого більше

15/18 = 0.83
11/18  = 0.61
7/18 = 0.39

5/18 = 0.28

3/18  = 0.17

2/18 = 0.11

Отвечает Карамзин Даниил.
Якщо зверху найбільший, то:
15/18
11/18
7/18
5/18
3/18
2/18
а якщо в порядку зростання. то знизу догори