Обчисліть довжину кола, радікс якого дорівнює 5,5​​


Ответы на вопрос

Отвечает Учанева Елизавета.

Ответ:

L=34.54 см

Пошаговое объяснение:

L=2*\pi *R\\L=2*\pi *5.5\\L=2*3.14*5.5=6.28*5.5=34.54

Отвечает Белецкая Ангелина.

Формула для обчислення довжини кола має вигляд C = 2πr, де r — радіус кола.

Враховуючи радіус 5,5, ми можемо обчислити довжину кола наступним чином:

C = 2 * π * 5,5

C = 11 * π

Приблизне значення π дорівнює 3,14, тому:

С = 11 * 3,14

C ≈ 34,54

Отже, довжина кола з радіусом 5,5 дорівнює приблизно 34,54 одиниці.