Число 1086 треба розкласти на три доданки таким чином, щоб перший додаток був на 267 більше за

другий , а третій дорівнював би сумі двох перших. Знайдіть ці додатки.

Ответы на вопрос

Отвечает Дмитрук Аня.

1) за х принимаем 1 множитель, тогда 2 - х+267, а 3 - 
х+х+267, получаем
х+х+267+х+х+267=1086
4х+534=1086
4х=1086-534
х=552:4
х=138 - первый множитель
2) 138+267=405 - второй множитель
3)138+267=543 - третий множитель
если надо без х ,то 
1. 1086:2=543 - третий множитель
2. 543-267=276- сумма 1 и 2 множителя
3. 276:2=138 - 1 множитель
4. 138+267=405 - 2 множитель