4. На три кімнати використали 12.8 з фарби. На нему кімнату пішло 3,4 а фарби, на другу Скільки

литри фарб​

Ответы на вопрос

Отвечает Журавлёв Антон.

Якщо, використали тільки на одну кімнату 3.4л фарби

3.4+х+х=12.8

3.4+2х=12.8

2х=12.8-3.4

2х= 8.4

х= 4.2

Якщо, використали на дві кімнати 3.4 л фарби

12.8-3.4=8.4

Не зовсім зрозумів опис завдання.