Срочно допоможуть .!!!!! Даю 40 балів У прямокутному трикутнику KCF . Кут С = 90, СК: KF = 3:5 ,

Cf = 16 .знайти довжину кажетета катера .

Ответы на вопрос

Отвечает Коваль Вадим.

Ответ:

12 і 16 см

Пошаговое объяснение:

Нехай:

СК 3x

КF 5x

Тоді за т. Піфагора

5x^2= 3x^2 + 16^2

25x^2= 9x^2+256

16x^2=256

x^2=16

x=4

Тоді

CK = 3*4= 12cм

Відповідь: 12 і 16 см