Скільки молока в бідони, якщо 2/5 цього молока становлять 24 л?


Ответы на вопрос

Отвечает Попов Никита.

Ответ:  24 : 2*5 = 60 (л).

Пошаговое объяснение:

Отвечает Плаксина Виктория.
2/4 молока - 24 літра.
Скільки молока в бідоні - ?
——————
Розв’язок :
1) 24:2•5=60 (л)-молока в бідоні
Відповідь : 60 літрів молока в бідоні