Перший доданок=256 і становить 4/25 від другого доданку.Знайти суму двох чисел.​


Ответы на вопрос

Отвечает Мухан Нурбол.

Ответ:

дивися перший доданок = 256 нам потрібно дізнатися 1/25 а потім помножити на 25

виходить 1/25 = 40 24/25 * 25 = 102

тепер 256 + 102 = 358

УСЕ

Пошаговое объяснение: