сума двох дробів дорівнює 1,один дріб дорівнює 39/61 знайти 2 дріб (скласти рівняння)пожалуйста

помогите,а то мать убьет..

Ответы на вопрос

Отвечает Шаповалова Катя.

Ответ:

39/61+x=1

x=1-39/61

x=22/61