оля купила 7 ручек по 8 грн i 4 олівцім по 6 грн. Ск. всього гривень Юля заплатила за покупку? на

скільки більше коштували ручки, ніж олівці?

Ответы на вопрос

Отвечает Павлишин Данил.
1) 8+6= 14( грн)за покупку
2) 8-6= 2(грн)
Відповідь: на 2 грн ручки коштували більше за олівці