РЕШЫТЕ МОЛЮ ДАМ 60 БАЛЛОВ!!! ПРОСТО РЕШЫТЬ ЕТИ 2 ЗАДАЧИ И ВСЕ, КТО НАПИШЕТ ПРАВИЛЬНО ПОМЕЧУ КАК

САМЫЙ ЛУЧШЫЙ ОТВЕТ!!! :3 У трикутнику АВС кут А= 60° , кут В= 40°.Укажіть найбільшу сторону трикутника. Відповідь обгрунтуйте. 2. Розташуйте сторони трикутника DKM у порядку зростання. якщо кут D= 110°, кут К= 30°

Ответы на вопрос

Отвечает Шарипова Тансылу.

Объяснение:

1. Якщо <А=60°, <В=40°, то <С=180-60-40=80° (тому що сума кутів трикутника дорівнює 180°). Найбільша сторона трикутника — АВ, тому що лежить проти найбільшого кута (<С).

2. <М=180-110-30=40° (тому що сума кутів трикутника дорівнює 180°

Сторони у порядку зростання: DM, DK, KM (оскільки проти найбільшої сторони лежить найбільший кут).