Спростіть і обчисліть вираз, якщо х=-12,6; у=-3,4; 5,43+х+(-2,6)+(-7,8)+у+(-6,03); пожалуйста

очень нужно

Ответы на вопрос

Отвечает Скрябин Егор.

Ответ:

-27

Пошаговое объяснение:

5,43 + х + (-2,6) + (-7,8) + у + (-6,03) =

5,43 + х - 2,6 - 7,8 + у - 6,03 = -11 + х + у

х = -12,6; у = -3,4

-11 + х + у = -11 + (-12,6) + (-3,4) = -11 - 12,6 - 3,4 = -27