50. Виразіть у кубічних метрах 1) 23дм3 2) 118см3


Ответы на вопрос

Отвечает Меньщикова Алина.

Ответ:Щоб виразити 23 дм³ у кубічних метрах, ми можемо скористатися фактом, що 1 дм³ дорівнює 0,001 м³. Тоді:

23 дм³ = 23 * 0,001 м³ = 0,023 м³.

Отже, 23 дм³ дорівнює 0,023 м³.

Щоб виразити 118 см³ у кубічних метрах, ми можемо спочатку перевести його до метричних одиниць, використовуючи той факт, що 1 м³ дорівнює 1 000 000 см³. Тоді:

118 см³ = 118 / 1 000 000 м³ = 0,000118 м³.

Отже, 118 см³ дорівнює 0,000118 м³.

Пошаговое объяснение: