Що більше 150 хв чи 2 цілих 7/12 годин


Ответы на вопрос

Отвечает Османов Адам.

Пошаговое объяснение:

150 хвилин- 2 години 30 хвилин

2 цілих 7/12 годин- 2 години 35 хвилин

( 60:12=5 7×5=35)

отже, 2 цілих 7/12 годин> 150 хвилин

Отвечает Долинська Олена.
150 хв = 2 год 30 хв
12/12=60 хв. 1/12=5хв
7/12=35 хв
2 7/12 год > 150 хв