Розв'яжи рівняння 27-x=25 2/7. 5 клас. Розв'яжіть пжпжпжпжпжпжпжпжпж пж

жппжпжжрпжпжпжжпжпжпжпжпжпжжпжпжпжпжпжжпжппжпжпжпжжпжпжппжжпжпжпжпжпжжпжпжпжпжпж

Ответы на вопрос

Отвечает Ергешов Хангелді.

Ответ:

27-x=25 2/7

x = 27  + 25 \frac{2}{7}

x = 52 \frac{2}{7}

проверка:

27  - 52 \frac{2}{7}  = 25 \frac{2}{7}

25 \frac{2}{7}  = 25 \frac{2}{7}