Периметр прямокутника дорівнює 32 см. Довжина його сторони становить 10 см. Знайди ширину

прямокутника

Ответы на вопрос

Отвечает Пешков Александр.
Ширина прямокутника = (32-10*2):2= (32-20):2=12:2=6