Необхідно поклеїти шпалерами кімнату, розміри якої 7 м на 4 м, висота кімнати 3м. Вікна та двері

кімнати займають площу 9 ​

Ответы на вопрос

Отвечает Талаков Денис.

Ответ:

7*3=21м в квадр.

21*2=42м в квадр

4*3=12м в квадр

12*2=24 м в квадр

24+42=66-9=57м в квадр

Пошаговое объяснение:

Постав будь ласка як найкращу відповідь