Ильно. . Розв'яжи рiвняння та 95+x=1228 зроби перевірку. 4472-x=390​


Ответы на вопрос

Отвечает Мехтиев Рашид.

Ответ:

1)x = 1228 - 95

x = 1133

2)-x = 390 - 4472

-x = -4082

x = 4082